menu
zavřít

V kostele na Jižních Svazích zazní tradiční adventní koncert ZUŠ

1. 12. 2016

Aktuality

0

Zlín - Adventní čas sebou přináší i řadu příjemných kulturních zážitků. K oblíbeným akcím se tak řadí i četné adventní koncerty. Jeden z nich se uskuteční...

img-0143.jpg

Zlín - Adventní čas sebou přináší i řadu příjemných kulturních zážitků. K oblíbeným akcím se tak řadí i četné adventní koncerty. Jeden z nich se uskuteční desátého prosince v kostele Panny Marie Pomocnice křesťanů na Jižních Svazích ve Zlíně. Od 17 hodin zde vystoupí žáci Základní umělecké školy Zlín – Jižní Svahy. Jedná se již o tradiční akci. A jaký bude letošní program?

"Začneme flétnovým přípitkem u vchodu. Program spustíme andělským chórem, mezi tóny vážné hudby vetkneme rockové intermezzo a na závěr se pokusíme o nemožné. Přesvědčit posluchače, že na největším zlínském sídlišti se zase po roce sejde přes 100 talentovaných zpěváčků a za doprovodu orchestru potěší své nejbližší," zve na milou akci Andrea Šopíková, ředitelka ZUŠ Jižní Svahy. Pozdním odpolednem bude provázet moderátor Martin Pášma. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru