Česky

Česky

English

menu
zavřít

V Malenovicích otevřela největší Billa na Moravě

18. 7. 2018

Aktuality

180

Zlín – Po několikaměsíční přestávce funguje v nákupním středisku Centro Zlín opět supermarket.

billa.jpg

Zlín – Po několikaměsíční přestávce funguje v nákupním středisku Centro Zlín opět supermarket. Svou v pořadí 225. prodejnu v ČR zde otevřel řetězec Billa, který na našem trhu působí od roku 1990.

„V roce 1991 jsme na Moravě otevřeli 1. supermarket a po téměř 27 letech na stejném území otevíráme naši současnou nejmodernější prodejnu Billa. Na více než dvojnásobku naší standardní prodejní plochy přineseme našim zákazníkům komfortnější zážitek z nakupování a více služeb na jednom místě. Jde o vlajkovou prodejnu Billa na území Moravy a já jsem velice rád, že může být otevřena právě ve Zlíně,“ uvedl generální ředitel společnosti Billa Jaroslaw Szczypka.

Slavnostního otevření a přestřižení pásky se kromě zástupců vedení této obchodní společnosti a jejích nových 50 zaměstnanců zúčastnili i představitelé Zlínského kraje a radnice. Shodně této – na Moravě největší a po Praze druhé největší – prodejně a novému pracovnímu kolektivu popřáli hodně zdaru, úspěchů a spokojených zákazníků.

Prodejna Billa v OC Centro Zlín na třídě 3. května nabízí od 18. července téměř 14 000 druhů zboží na více než 2000 m2. Je otevřena od 7 do 21 hodin od pondělí do soboty a od 8 do 21 hodin v neděli.

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru