Česky

Česky

English

menu
zavřít

V neděli se rozzáří vánoční strom. Přijďte se pobavit

25. 11. 2016

Aktuality

7

Zlín - Náměstí Míru ve Zlíně už začíná dýchat atmosférou vánočního jarmarku. Stánky jsou připraveny, ožil už i Betlém včetně nového přírůstku a postupně...

jsf-abb--c--00058.jpg

Zlín - Náměstí Míru ve Zlíně už začíná dýchat atmosférou vánočního jarmarku. Stánky jsou připraveny, ožil už i Betlém včetně nového přírůstku a postupně na náměstí přibudou i další atrakce. Slavnostnímu zahájení jarmarku tak už nic nebrání. Zahájení trhů a rozsvícení živého vánočního stromečku se uskuteční už v první adventní neděli 27. listopadu.

„Zveme všechny Zlíňany i návštěvníky města. Tuhle akci vždy provází neopakovatelná atmosféra, takže budeme rádi, když se všichni zase na náměstí Míru potkáme,“ vzkázal Miroslav Adámek.

Začátek programu je naplánovaný na 15:45, kdy slavnostní fanfáry trubačů zahájí adventní čas.

„Nemůže chybět ani kulturní program. Od 16 hodin se můžeme těšit na vystoupení špičkových hudebníků Pavla Šporcla a Vojtěcha Szabó. Poté primátor města Miroslav Adámek rozzáří vánoční strom,“ prozradila Eva Manišová, vedoucí Oddělení cestovního ruchu a informací magistrátu.

Součástí programu bude také vánoční bubble show, Ježíškova pošta či koncert Event jazz tria. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru