Česky

Česky

English

menu
zavřít

V neděli skončí hlasování pátého ročníku projektu participativního rozpočtu „Tvoříme Zlín“, Rozhodněte o proměnách Zlína

24. 11. 2022

Aktuality

142

Zlín - Od 7. listopadu mohou Zlíňané rozhodovat, které inspirativní nápady spoluobčanů město Zlín v příštím roce zrealizuje. Hlasovat se může ještě pár dní.

V letošním ročníku volíme mezi 20 návrhy. Všechny projekty si lze podrobně prohlédnout na webu www.tvorimezlin.cz. Hlasuje se ještě do 27. listopadu“ uvedla radní Jana Bazelová

Hlasovat mohou jak obyvatelé Zlína, tak lidé, kteří zde bydlí kvůli práci či studiu, ale nemají zde trvalé bydliště. Hlasovat se může od 18 let. V anketě lze hlasovat pouze jednou. Toto bude ověřeno unikátním kódem zaslaným na mobilní telefon. Hlasovat je však možné i bez technologických zařízení.

Hlasovat tak mohou i lidé bez přístupu k internetu či bez mobilního telefonu. V těchto případech se bude moci hlasovat v Městském a turistickém informačním centru na radnici nebo v kancelářích místních částí, včetně kanceláří vnitřního Zlína. Pracovníci lidem i letos s hlasováním ochotně pomohou. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru