Česky

Česky

English

menu
zavřít

V novém týdnu proběhnou ve Zlíně cvičení složitých policejních zákroků

3. 10. 2021

Aktuality

11

Zlín - Začátkem nového týdne proběhnou ve Zlíně dva nácviky policejních zákroků, které se odehrají na frekventovaných místech.

Zlín - Začátkem nového týdne proběhnou ve Zlíně dva nácviky policejních zákroků, které se odehrají na frekventovaných místech.

V pondělí 4. října 2021 od ranních hodin proběhne v budově Městského divadla Zlín taktické cvičení příslušníků Policie České republiky a strážníků Městské policie Zlín. O den později, tedy v úterý 5. října 2021, se pak uskuteční nácvik komplikovaného policejního zákroku v objektu Krajské nemocnice Tomáše Bati.

V obou případech se cvičení uskuteční bez přítomnosti veřejnosti a nedojde k ovlivnění bezpečnosti a plynulosti silničního provozu na přilehlých komunikacích. Upozorňujeme však na skutečnost, že se policisté i strážníci budou pohybovat nejen uvnitř, ale i v nejbližším okolí objektů. Žádáme proto občany o pochopení, ohleduplnost a respektování případných pokynů policistů a strážníků.

„Nácvik vedení náročného zásahu v těsné spolupráci republikové a městské policie je naprosto nezbytný pro případ vzniku reálné mimořádné události. Skutečnost, že zkušenosti z výcvikového prostředí můžeme prověřit v objektech, kde se shromažďuje velké množství lidí, navíc ve spolupráci s jejich zaměstnanci, považuji za velmi přínosnou a vítám ji,“ dodal závěrem ředitel MP Zlín Milan Kladníček.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru