Česky

Česky

English

menu
zavřít

V pátek se volí senátor za Zlín. Neobdržení volebních lístků reklamujte u České pošty

16. 5. 2018

Aktuality

15

Zlín - Už jen pár dní zbývá do otevření volebních místností u příležitosti doplňovacích voleb do Senátu PČR. Volební lístky měly být dodány do schránek nejpozději tři dny před volbou...

p1010089.jpg

Zlín - Už jen pár dní zbývá do otevření volebních místností u příležitosti doplňovacích voleb do Senátu PČR. Volební lístky měly být dodány do schránek nejpozději tři dny před volbou. Voliči, kteří nemají dostupnou nebo dostatečně označenou poštovní schránku, takže jim nebudou moci být předány hlasovací lístky, o ně mohou požádat okrskovou volební komisi ve volební místnosti.

„V případě, že voliči hlasovací lístky nebyly doručeny, přestože má řádně označenou poštovní schránku, může se s reklamací obrátit na Českou poštu,“ doplnil Tomáš Lang, vedoucí Odboru kanceláře primátora. Telefonní kontakt je v takovém případě 605 220 733 nebo 605 220 734, a to v čase 8 do 18 hodin.

Ve Zlíně bude otevřeno 74 volebních okrsků. Volební místnosti jsou zpravidla totožné s volebními místnostmi jako při posledních volbách. Změna je pouze ve dvou okrscích a v okrsku č. 3 a č. 61. V případě č. 3 je místnost nově v jídelně ZŠ Kvítková na místo klubu seniorů. V případě č. 61. je nová místnost v Občanském centru Lhotka. Dříve byla v hasičské zbrojnici ve Lhotce.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru