Česky

Česky

English

menu
zavřít

V pondělí začíná Týden manželství ve Zlíně

8. 2. 2019

Aktuality

7

Zlín – Ve dnech 11.–17. února se ve Zlíně uskuteční pátý ročník akce Týden manželství.

narodni-tyden-manzelstvi-2.jpg

Zlín – Ve dnech 11.–17. února se ve Zlíně uskuteční pátý ročník akce Týden manželství. V rámci něj se mohou partneři zapojit do zajímavých aktivit, které pro ně nachystal nadační fond Credo. V nabídce je například přednáška pro manžele a snoubence, bezplatné motivační zasílání sms či možnost získat kávu za pusu. Krajská knihovna Františka Bartoše navíc připravila specielní nabídku knih s manželskou a rodinnou tematikou.

Letošní týden manželství nese název Zabijáci v manželství a na něho navazuje podnětná přednáška známého kadeřníka a jáhna Jana Špilara Jak ochránit své manželství. Uskuteční se 16. února v přízemí 15. budovy Baťova institutu ve Zlíně. Součástí programu bude ukázka stříhání vlasů a slosování o vstupenku do wellnes.

Pro manžele je také připravena bezplatná služba zasílání motivačních sms zpráv s nápady tzv. sms výzvy, které je navedou na nápad, co mohou v daný den udělat pro svého partnera. Stačí se jen zaregistrovat na stránkách www.manzelstvivezline.cz.

Věříme, že tímto způsobem manželům připomeneme, aby jeden druhému věnovali více času a něco pro sebe udělali,“ uvedla Anna Oharková z pořádajícího fondu Credo.

V kavárně Adria Grande ve Zlatém jablku si manželé mohou po celý týden  zajít společně na „kávu za pusu“ a pro inspiraci pak do knižního koutku v Krajské knihovně Františka Bartoše.

Více o Národním týdnu manželství na www.tydenmanzelstvi.cz.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru