Česky

Česky

English

menu
zavřít

V sobotu bude Přílucká uzavřena, MHD pojede po výlukových trasách

27. 9. 2017

Aktuality

23

Zlín - Pokládka finální obrusné vrstvy v ulicích Přílucká a Pančava ve Zlíně bude v sobotu 30. září 2017 důvodem úplné uzavírky včetně vozidel MHD.

Ilustrační foto

Zlín - Pokládka finální obrusné vrstvy v ulicích Přílucká a Pančava ve Zlíně bude v sobotu 30. září důvodem úplné uzavírky včetně vozidel MHD.  Trolejbusy na linkách11 a12 budou jezdit po objízdné trase.

Úplná uzavírka včetně vozidel MHD bude platit v Přílucké ulici a v navazující ulici Pančava ve Zlíně v sobotu 30. září od 7 hodin. V době uzavírky budou jezdit na lince 11 některé trolejbusy s označením 11X. Budou se otáčet na Obecinách na začátku Přílucké ulice před sídlem Hasičského záchranného sboru Zlínského kraje a vracet zpátky do centra Zlína.

Spoje linek11 a12, které zajíždějící do Lužkovic, Průmyslové zóny, Za Kapličku a Želechovic, budou vedeny z centra Zlína po své pravidelné trase až po zastávku Obeciny, kde se u sídla HZS ZK otočí, vrátí zpět na ulici Díly VI a budou pokračovat pomocí pohonu z dieselagregátu nebo baterií po silnici I/49 se zastávkou Příluky. Po dobu uzavírky nebudou obslouženy zastávky MHD Přílucká a Oční klinika Gemini. Na neobsluhovaných zastávkách budou vyvěšeny informace o jejich dočasném zrušení a o nejbližší fungující zastávce, na ostatních zastávkách bude umístěn informační text a výlukové jízdní řády.

„U některých spojů dojde k úpravě odjezdů, na zastávkách budou vyvěšeny výlukové jízdní řády,“ upřesnil hlavní dispečer Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice Josef Polách.

Ve směru jízdy do centra Zlína bude v době výluky využívána pro zastavování v Přílukách současná točna MHD. Po 15. hodině se však tato zastávka přesune na provizorní stanoviště za mostem přes Dřevnici v ulici Pekárenské, protože silničáři budou pokládat obrusnou vrstvu i přímo na točně Příluky.

TZ DSZO

Běžný provoz na linkách11 a12 bude obnoven od časných ranních hodin a prvních spojův neděli 1. října.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru