Česky

Česky

English

menu
zavřít

V sobotu se ve Zlíně uskuteční Den Zlínského kraje

18. 9. 2019

Aktuality

46

Zlín - 10. ročník Dne Zlínského kraje nabídne opět mimořádně bohatý program s vystoupením kapely Argema, AG Flek a slovenské vokální kapely VOISING, s ukázkami...

dk.jpg

Zlín - 10. ročník Dne Zlínského kraje nabídne v sobotu 21. září opět mimořádně bohatý program s vystoupením kapely Argema, AG Flek a slovenské vokální kapely VOISING, s ukázkami moderní i historické zemědělské techniky, s výstavou mysliveckých trofejí či s projížďkami v kočárech tažených koňmi. Samozřejmě nebudou chybět ochutnávky vynikajících pochutin i pivních speciálů z regionálních pivovarů a mnoho dalších atrakcí pro všechny generace. 

Mnoho zážitků čeká na návštěvníky Dne Zlínského kraje přímo v Baťově mrakodrapu – projížďky Baťovým výtahem, pozorování slunce na terase, výstavy k soutěžím Vesnice roku a Stavba roku Zlínského kraje a také zmodernizované expozice, včetně nového modelu města Zlína z bronzu a dalekohledů v americkém stylu na terase, odkud je krásná vyhlídka na město!

Více najdete zde: https://denzk.cz/

Program naleznete také v příloženém souboru.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru