Česky

Česky

English

menu
zavřít

V soutěži „Do práce na kole“ poměří své síly i týmy radnic

30. 3. 2017

Aktuality

22

Zlín – Už více než čtyři stovky lidí ze Zlína a z Otrokovic se přihlásilo do motivační soutěže „Do práce na kole“. Většího soutěžního ducha zatím projevili obyvatelé Otrokovic. Zlíňané se však snad nenechají zahanbit...

profici.jpg

Zlín – Už více než čtyři stovky lidí ze Zlína a z Otrokovic se přihlásilo do motivační soutěže „Do práce na kole“. Většího soutěžního ducha zatím projevili obyvatelé Otrokovic. Těch se ke včerejšímu dni přihlásilo už více než 200. Zlíňané se však snad nenechají zahanbit a počtem soutěžících se cyklistům z Otrokovic minimálně vyrovnají.

„Objevily se i nové vtipné názvy týmů. Za Zlín například tým Furtšrot – Komerční banka , Edhouse Koloběžci – Edhouse s.r.o., Zlínští ševci z Malenovic budou zastupovat Pivovar Malenovice, tým Páté Patro a Bob na trati je z Gemini, oční klinika a.s., Načo názov – Promens a.s., Příluky, Bikováři – Kovárna Viva a Odvážlivci ze Základní školy E. Zátopka se nebojí poměřit své síly v květnové soutěži DPNK 2017,“ prozradila koordinátorka soutěže Jana Vybíralová. Cyklisté z radnice. To je tradiční název týmu zlínského magistrátu pod vedením radního Josefa Nováka.  Mezi významné konkurenty bude patřit především spřátelený tým sestavený z pracovníků města Otrokovic, kterému velí Renáta Krystyníková, vedoucí Odboru dopravně-správního. V Otrokovicích vedou nejpočetnější skupinu přihlášených cyklisté z firmy Continental Barum s. r. o, a názvy jejich týmů jsou též velmi originální, jako například Šestá kolona, Extreme team, VFC - Šlapeto, CVT1-Šikulové, Naplnó!, Šneci atd. Dále jsou přihlášené týmy Mitasáci – Mitas a. s., Teplárna 1 – Teplárna Otrokovice a. s., Senior Otrokovice z Senior Otrokovice p. o. atd.,

„Přemluvte své kolegy, příbuzné, sousedy, kamarády z hospody nebo ze sportovního klubu, vytvořte tým a udělejte něco pro sebe i své město. Dostanete se do formy, budete mít lepší náladu, využijete spoustu slev a výhod od partnerů soutěže a nakonec můžete vyhrát některou z výher, nebo i kolo. Výhry nejsou konečné, protože se stále hlásí další partneři, kteří soutěž podporují,“ doplnila koordinátorka akce.

Zaregistrujte se do motivační soutěže Do práce na kole 2017 na www.dopracenakole.cz  co nejdříve – vyplatí se to! Jen do 2. dubna zaplatíte nejnižší účastnický poplatek a budete mít jistotu, že své soutěžní triko z bio-bavlny dostanete jako první. Registrovat se můžete ještě v průběhu celého dubna, ale pozor, účastnický poplatek postupně roste.

Stačí jen vytvořit týmy o 2-5 lidech a během května pak co nejčastěji jezdit do práce „na vlastní pohon“. Od loňska se mohou soutěže zúčastnit také běžci, chodci, vozíčkáři a jezdit se bude i na koloběžkách, bruslích a longboardech.

 

Více informací zde:

http://www.zlin.eu/motivacni-soutez-do-prace-na-kole-2017-cl-3021.html

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru