Česky

Česky

English

menu
zavřít

V soutěži turistických propagačních materiálů získal Zlín zlato i bronz

6. 8. 2021

Aktuality

18

Zlín - Hned dvě ocenění si převzali zástupci oddělení cestovního ruchu města Zlína v rámci veletrhu cestovního ruchu Regiony ČR v Lysé nad Labem...

dsc-1377.jpg

Zlín - Hned dvě ocenění si převzali zástupci oddělení cestovního ruchu města Zlína v rámci veletrhu cestovního ruchu Regiony ČR v Lysé nad Labem. V celostátní soutěžní přehlídce turisticko-propagačních materiálů TURIST PROPAG obdržel Zlín 1. a 3. místo v kategorii Turistická informace roku 2021 – Turistický průvodce.

„Výhru ve své kategorii získala publikace s názvem Stopami Baťů. Třetí pozici pak obsadila publikace, která nese jméno Zlínská architektura. Oba materiály jsou k dispozici v Městském informačním a turistickém středisku v budově radnice,“ konstatovala Eva Manišová, vedoucí oddělení cestovního ruchu.

Zájemci o architekturu a fenomén Baťa mohou využít i nové komentované prohlídky města s názvem Zóna Zlín. Podrobnější informace naleznou na www.ic-zlin.cz.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru