Česky

Česky

English

menu
zavřít

V úterý se znovu otevírá tržiště

17. 4. 2020

Aktuality

41

Zlín - Na každém stánku dezinfekce, striktní používání rukavic, zhruba o polovinu méně prodejních míst. To jsou příklady opatření, která čekají na prodejce a návštěvníky zlínského Městského tržiště Pod Kaštany. To znovu po delší odmlce v souvislosti s vládními nařízení ožije v úterý 21. dubna.

zlin-trznice-pod-kastany-02-foto-petr-svancara-17-10-11.jpg

Zlín - Na každém stánku dezinfekce, striktní používání rukavic, zhruba o polovinu méně prodejních míst. To jsou příklady opatření, která čekají na prodejce a návštěvníky zlínského Městského tržiště Pod Kaštany. To znovu po delší odmlce v souvislosti s vládními nařízení ožije v úterý 21. dubna.

„Naší snahou je tržiště připravit k otevření co nejdříve. Zároveň ale musíme přijmout řadu opatření, aby prodej a pohyb lidí v prostoru mezi prodejními místy přinášel co nejnižší rizika,“ popisuje situaci ředitel Technických služby Zlín Jakub Černoch. Tržiště bude v provozu od 21. dubna. V Pracovní dny je otvírací doba od 6.30 do 17.00, v sobotu pak od 6.30 do 12.00.

Nejviditelnější změnou bude možnost obsadit jen každý druhý prodejní stůl tak, aby mezi prodejci byly mezery. Ti budou muset mít při kontaktu se zbožím i při přijímaní plateb od zákazníků nasazené rukavice. Každý prodejce si navíc musí zajistit mýdlenku s dezinfekci a dohlížet na to, aby nakupující dodržovali rozestupy.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru