Česky

Česky

English

menu
zavřít

Válečný hrob projde obnovou

29. 1. 2018

Aktuality

51

Zlín - Válečný hrob, nacházející se na hřbitově ve Zlíně na Salaši, projde v roce 2018 obnovou. U této příležitosti se Magistrát města Zlína obrací...

Válečný hrob na Salaši

Zlín - Válečný hrob, nacházející se na hřbitově ve Zlíně na Salaši, projde v roce 2018 obnovou. U této příležitosti se Magistrát města Zlína obrací na rodinné příslušníky zde připomenutých obětí první světové války a prosí je o spolupráci. V rámci rekonstrukce je plánováno i doplnění chybějících keramických medailonů.

V případě, že je fotografie padlého poničená nebo zde není vůbec, je možné ji doručit na pracoviště Odboru kultury a památkové péče Magistrátu města Zlína, který sídlí v ulici Zarámí 4421. Po naskenování budou fotografie na místě vráceny majitelům. Konečný termín pro shromáždění fotografií je 30. března 2018. Bližší informace poskytuje Odbor kultury a památkové péče Magistrátu města Zlína, Michaela Doleželová, tel. 577 630 314, e-mail michaeladolezelova@zlin.eu.

Seznam padlých:

František Němčík

Alois Sedlář

František Sedlář

Karel Svozil

Josef Vančík

Josef Vyoral

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru