Česky

Česky

English

menu
zavřít

Vánoční růže. Už dnes na radnici. A co darování krve?

5. 12. 2016

Aktuality

6

Zlín – Charitativní prodej Vánočních růží se uskuteční už ve středu 7. prosince. Koupit je bude možné i v přízemí radnice v místnosti č. 131 a to od 9 hodin.

Vánoční růže opět pomohou dobré věci

Zlín – Charitativní prodej Vánočních růží se uskuteční už ve středu 7. prosince. Koupit je bude možné i v přízemí radnice v místnosti č.131 a to od 9 hodin.

Akce, která se uskuteční už po devatenácté, má opět podporu města, které pomůže jak se zapůjčením prodejní místnosti, tak i s rozvozem květin a propagací. „Je to jeden z projektů, který podporujeme trvale. A jsme rádi jeho součástí, protože výtěžek pomáhá nemocným dětem,“ sdělil primátor Miroslav Adámek. „Za podporu města Zlína jsme velice rádi a děkujeme za ni,“ prohlásila za pořadatele Zdenka Wasserbauerová.

Koupit Vánoční růže bude možné i ve zlínských školách.

Výtěžek letošního prodeje je určen na rekondiční pobyty dětí, které prošly náročnou léčbou. „Na těchto pobytech se znovu učí radovat se ze života,“ doplnila Zdenka Wasserbauerová.

Předvánoční čas je podle primátora také vhodným časem pro další dárek pro potřebné: darování krve. „To je něco, na co budete hrdí. A vaše krev pomůže pacientům, kteří ji opravdu potřebují. Před pár dny mi udělaly radost studentky z gymnázia na Lesní čtvrti, které jsem na transfúzním oddělení zlínské nemocnice potkal a které darovaly krev úplně poprvé. Měl jsem z nich radost,“ svěřil se Miroslav Adámek.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2023 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru