Česky

Česky

English

menu
zavřít

Ve čtvrtek dojde k upouštění vodního díla Fryšták

2. 12. 2019

Aktuality

7

Zlín - Povodí Moravy oznamuje, že ve čtvrtek 5.12. 2019 proběhne na vodním díle Fryšták komplexní prohlídka technologie tohoto VD za přítomnosti pracovníků TBD...

vd-f.jpg

Zlín - Povodí Moravy oznamuje, že ve čtvrtek 5. 12. 2019 proběhne na VD Fryšták komplexní prohlídka technologie tohoto VD za přítomnosti pracovníků TBD. Manipulace proběhne v souladu s platným manipulačním řádem pro VD Fryšták, odst. C.5.5 d) – manipulace na základě požadavku TBD. Při komplexní prohlídce bude provedena krátkodobá manipulace s uzávěry spodních výpustí při průtoku v rozsahu do cca 9 m3/s, což odpovídá limitu II. SPA v toku pod nádrží. Nebude tak překročen neškodný průtok pod nádrží 11 m3/s. Vzhledem k velmi krátkému časovému období samotné manipulace, bude vlna velmi rychle ztlumena. Po provedení manipulace bude odtok z nádrže nastaven opět na současnou hodnotu cca 100 l/s.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru