Česky

Česky

English

menu
zavřít

Ve čtvrtek dopoledne budou troleje na Jižních Svazích bez proudu

23. 5. 2018

Aktuality

11

Zlín - Dodávka elektrického napájení trolejového vedení bude přerušena ve čtvrtek 24. května 2018 dopoledne v celém úseku, který vede z centra Zlína na sídliště Jižní Svahy...

elektrobus.jpg

Zlín - Dodávka elektrického napájení trolejového vedení bude přerušena ve čtvrtek 24. května 2018 dopoledne v celém úseku, který vede z centra Zlína na sídliště Jižní Svahy. Dopravní společnost Zlín – Otrokovice nasadí na linky v oblasti Jižních Svahů trolejbusy s pomocným pohonem nebo autobusy.

Společnost E.ON ČR informovala DSZO o plánované odstávce vysokonapěťového napájení měnírny na Jižních Svazích. Měnírna, která dodává elektrickou energii do trolejového vedení procházejícího sídlištěm, bude bez proudu ve čtvrtek 24. května od 9 do 12 hodin. Důvodem výpadku napájení měnírny je revize vysokonapěťových zařízení na trafostanici v rámci prohlídky distribuční soustavy a pro zajištění preventivní údržby.

„V uvedeném čase zajistíme provoz MHD na dotčených linkách 6, 8, 9 a 10 maximálním využitím trolejbusů s pomocným pohonem a autobusů. Některé trolejbusy budou před odstávkou vyměněny za autobusy,“ uvedl hlavní dispečer DSZO Josef Polách. V souvislosti s odlišnou dynamikou jízdy trolejbusů s dieselagregátem může docházet zejména při jízdě do kopce k menšímu zpožďování vozidel.

DSZO je připravena zajistit provoz na Jižní Svahy v plném rozsahu podle standardních jízdních řádů i během plánované výluky.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru