Česky

Česky

English

menu
zavřít

Ve dnech 12. - 14. listopadu dojde k úplné uzavírce Benešova nábřeží

9. 11. 2021

Aktuality

26

Zlín - Z důvodu pokládky živice si práce na ul. Benešovo nábřeží ve Zlíně vyžádají od pátku 12. do neděle 14. listopadu 2021 úplnou uzavírku této ulice...

uzavirka.jpg

Zlín - Z důvodu pokládky živice si práce na ul. Benešovo nábřeží ve Zlíně vyžádají od pátku 12. do neděle 14. listopadu 2021 úplnou uzavírku této ulice. Po tuto dobu bude uzavřen vjezd do ulice Benešovo nábřeží od ul. Dlouhá po ulici Podvesná VI v obou směrech. V důsledku toho nebude umožněn vjezd automobilům a bude přesměrována i autobusová linka MHD č. 33X, jejíž spoj vynechá zastávky U Splavu, Benešovo nábřeží a Podvesná VI. a linka MHD č. 38, která vynechá zastávky Podvesná XII a Podvesná VI.

Současně nebude možné vyjíždět s vozy z přilehlých parkovišť. V tomto případě tedy nebude situace stejná jako při minulé celkové uzavírce, kdy byl residentům po domluvě umožněn vjezd i výjezd na komunikaci. O výše zmíněném víkendu prosíme všechny občany, aby si naplánovali aktivity, u kterých budou potřebovat svá vozidla a tyto přeparkovali na jiná místa, která nebudou touto uzavírkou dotčeny. Trasy pro chodce zůstanou průchozí.

Výlukový provoz linky 33X se v tomto případě změní proti současnému stavu tak, že ve směru do centra města pojedou autobusy po Kvítkové (zastávky Díly II a Lešetín I), otočí se na okružní křižovatce, kousek se vrátí a odbočí Lorencovou ulicí a po tř. Tomáše Bati se dostanou na zastávku Náměstí Míru.

Zastávky linky 33 na Benešově nábřeží nebudou po uvedené tři dny obsluhovány žádným spojem MHD. Linka 33X bude vynechávat rovněž zastávku Dlouhá.

Uzavírka křižovatky Benešova nábřeží s ulicí Podvesná VI bude mít v pátek 12. listopadu, ale až od 15 hodin, dopad i na autobusovou linku 38 ve směru jízdy do centra města. Pro linku 38 bude v pátek po 15. hodině platit výluková trasa přes zastávky Podvesná XVII a Podvesná X, vynechány budou zastávky Podvesná XVI (pouze pro spoje jedoucí ze zastávky Příluky-Za Kapličkou), Podvesná XII, Podvesná VI.

Od pondělí 15. listopadu se výlukový provoz linky 33X vrátí k dosavadnímu režimu jednosměrného průjezdu Benešovým nábřežím. Tento jednosměrný provoz bude platit i pro veškerou ostatní dopravu cca do 21. listopadu 2021 z důvodu dokončovacích a úklidových prací.

Magistrát města Zlína připomíná občanům a řidičům, že aktuálně platné termíny uzavírek lze najít a sledovat na níže uvedeném odkazu.

mapauzavirek.zlin.eu

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru