Česky

Česky

English

menu
zavřít

Ve dvanácti lokalitách začal platit nový režim svozu odpadu

11. 9. 2023

Aktuality

320

Zlín – Od pondělí 11. září začíná pro obyvatele lokalit Filmové ateliéry, Chlum, Jaroslavice, Klečůvka, Kostelec, Kudlov, Lhotka, Lužkovice, Salaš, Štípa, U Majáku a Velíková změna v pravidelném svozu odpadu.

Tento týden se budou vyvážet nádoby na bioodpad, v následujícím (18. - 24. září) půjde o černé nádoby určené pro komunální odpad. To znamená, že pokud nebudete mít do neděle 17. září vyvezenu černou popelnici, nejedná se o chybu a není třeba kontaktovat dispečink Technických služeb Zlín (TSZ).

Lidé si dosud vyzvedli bezmála 1 300 hnědých nádob na bioodpad, což je podle ředitele TSZ Jakuba Černocha úspěch a důkaz, že je pro Zlíňany třídění odpadu důležité téma.

Jednotlivé dny svozu bioodpadu, který potrvá až do konce listopadu, naleznete na webu www.tszlin.cz. V případě dotazů lze zavolat na číslo 577 111 439 nebo napsat e-mail na adresu popelnice@tszlin.cz.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru