Česky

Česky

English

menu
zavřít

Ve Zlíně se koná Kejklířský jarmark

22. 9. 2021

Aktuality

15

Zlín – Ve čtvrtek 23. září 2021 začíná na náměstí Míru ve Zlíně dvoudenní Kejklířský jarmark.

Atmosféra  na trhu v roce 2019. Foto: JSFABB

Zlín – Ve čtvrtek 23. září 2021 začíná na náměstí Míru ve Zlíně dvoudenní Kejklířský jarmark. Po ukončení trhu v pátek 24. září 2021 na něj navazuje akce lampionový průvod s ohňovou show. Během celého jarmarku bude probíhat 7. ročník Řezbářského sympozia.

Jarmareční prodejci nabídnou široký výběr tradičních řemeslných výrobků jako například keramiku, šité textilní hračky, dřevěné misky, výrobky ze slámy, košíkářské a proutěné výrobky či tkané koberečky. Ke koupi budou i nerosty, minerály a výrobky z nich, bižuterie, ponča, náramky, lapače snů, bylinky a mnoho dalších výrobků. Nebude chybět nabídka občerstvení od sladkých trdelníků, perníčků a pražených oříšků, po smažené langoše, uzeniny či tyrolské sýry. Ani letos se podzimní trh neobejde bez dobrého burčáku.

V doprovodném programu pro děti budou připraveny dílničky s DDM Astra, kolotoč, houpačky, žonglérský workshop a půjčovna koloběžek. V plánu je také divadelní představení, Klaun Bailo a Cirkus trochu jinak. V podvečerním programu pak vystoupí kapely Joe Cocker Forever a Argema.

Stánky budou otevřeny od 8 do 18 hodin. Doprovodný a kulturní program začne po oba dva dny v odpoledních hodinách. Podrobný program naleznete na http://www.ic-zlin.cz/1848a-kejklirsky-jarmark.

V pátek 24. září 2021 uspořádala agentura Živý Zlín lampionový průvod. Odstartuje v 19.30 hodin, z horní části náměstí T. G. Masaryka a bude pokračovat ke zlínskému zámku. Zde bude následovat ohňová show v podání profíků a artistů. Až do 22. hodiny v rámci programu Noc vědců TF UTB mohou zájemci zakusit atmosféru plnou vědeckého poznávání. Více na zivy-zlin.cz.

Akce se konají v souladu s platnými nařízeními vlády.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru