Česky

Česky

English

menu
zavřít

Ve Zlíně se natáčí kriminálka

26. 6. 2018

Aktuality

175

Zlín - Ve Zlíně se natáčí třináctidílný česko-slovenský seriál s názvem Malí velcí detektivové. Pojednává o pašování zvířat a skupince dětí, která se tyto téměř detektivní případy snaží rozplétat.

Půjde o seriál. Foto: ZLÍN FILM OFFICE

Zlín - Ve Zlíně se natáčí třináctidílný česko-slovenský seriál s názvem Kriminálka 5.C. Pojednává o pašování zvířat a skupince dětí, která se tyto téměř detektivní případy snaží rozplétat. Seriál vzniká ve spolupráci české i slovenské televize. Natáčet se tedy bude jak v Česku, tak na Slovensku a herci budou mluvit oběma jazyky. Jistá část seriálu bude vznikat od června až do září také na území města Zlína. Seriál bude Česká televize vysílat na Déčku na podzim příštího roku.

Malí detektivové již Zlín navštívili i s režisérem Jurajem Nvotou při letošním zlínském filmovém festivalu, na kterém film odstartoval pomyslnou nultou klapkou. Jak hodnotí sám režisér v rozhovoru pro ZLÍN FILM OFFICE: „Zlín je filmové mesto, najmä počas filmového festivalu. Filmom žijú všetci Zlínčania. Má to atmosféru. Kto tu bol raz, rád sa vracia.“ Celý rozhovor s režisérem si můžete přečíst v odkazu na konci článku.

První oficiální zlínská klapka padla 21. 6. 2018 na koleji U12, další dny se natáčelo v Malenovicích a v Prštném. Nyní se malí detektivové vrátili do centra Zlína konkrétně do Baťovského domku na ulici Příkrou, kde se zdrží až do 28. 6. 2018.

"Zlín je pro naše natáčení příhodnou lokalitou nejen díky své typické architektuře a atmosféře, ale především díky lidem, kdy se mnozí s nadšením snaží pomáhat vzniku našeho projektu, za což jim patří náš obrovský dík," zhodnotil natáčení ve zlínském prostředí vedoucí produkce Jindřich Kavina.

Věříme tedy, že toto natáčení a zvýšený pohyb automobilů České televize i samotných členů filmového štábu s technikou obyvatelům města Zlína nezpůsobí komplikace a nepohodlí, ale naopak přinese příjemné zážitky v podobě setkání s herci i tvůrci filmu.

www.zlinfilmoffice.cz/aktuality/rozhovor-deti-to-musi-bavit-lebo-inak-hrozi-ze-to-kedykolvek-vzdaju/#articles

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru