Česky

Česky

English

menu
zavřít

Ve Zlíně začíná velikonoční jarmark

16. 4. 2019

Aktuality

47

Zlín – Ve středu 17. dubna v 9 hodin začíná na náměstí Míru ve Zlíně dvoudenní velikonoční jarmark.

slepice.jpg

Zlín – Ve středu 17. dubna v 9 hodin začíná na náměstí Míru ve Zlíně dvoudenní velikonoční jarmark. Tradiční trh řemeslných výrobků, cukrářských specialit a velikonočních ozdob doprovodí bohatý kulturní program. Pro děti bude připravena velikonoční tvořivá dílna, vystoupení kouzelníků nebo oblíbené malování na obličej. Zapojit se mohou také do sportovních aktivit či svézt na řetízkovém kolotoči. Nebude chybět ani nafukovací skákací hrad pro ty nejmenší.  Jarmark letos ozvláštní představení divadla Kvelb Theatre s Obří veselou slepicí.

V rámci festivalu Neznámá země 2019 se ve středu uskuteční koncert  Ivana Hlase a Norbi Kovácse. Čtvrtečními podvečerními hudebními hosty bude skupina Fleret se Zuzanou Šulákovou a houslistka Jitka Šuranská. Mezi účinkujícími se objeví také dětský folklorní soubor Bartošáček  a skupina Add Gospel z Přerova. Velikonoční jarmark pořádaný Oddělením cestovního ruchu a informací Magistrátu města Zlína bude po oba dva dny otevřen do 18 hodin.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru