Česky

Česky

English

menu
zavřít

Večerní lampionové prohlídky Zoo Zlín a zámku Lešná

3. 10. 2019

Aktuality

15

Zlín - Zlínská zoo tento pátek 4. října nabídne letošní první večerní lampionové prohlídky zoo a zámku Lešná. Návštěvníci tak budou mít šanci zavítat do areálu zahrady ...

dsc-0272.jpg

Zlín - Zlínská zoo tento pátek 4. října nabídne letošní první večerní lampionové prohlídky zoo a zámku Lešná. Návštěvníci tak budou mít šanci zavítat do areálu zahrady ve zcela netradiční dobu a zažít její večerní atmosféru.  Pro návštěvu lze kromě hlavního vstupu využít od 14.00 i sezónní. Pokladny budou během večerních prohlídek otevřeny do 19.30 hod., celý areál zoo pak do 21.30 hod.

Večerní návštěvu doplní prohlídky s průvodcem. Trasa prohlídky povede k lachtanům, tropické hale, Zátoce rejnoků, tučňákům, do pavilonu žiraf a slonů a japonské zahrady Mu-Shin. Jedinou podmínkou je dostavit se včas na nádvoří zámku Lešná, odkud budou zmiňované prohlídky začínat. První prohlídka s průvodcem odstartuje v 18.30 hod., ta poslední pak v 19.30 hod.

Originální program nabídne i zámek Lešná. Průvodci v dobových kostýmech zavedou návštěvníky do dob, kdy zámek a celé lukovské panství vlastnil hraběcí rod Seilernů. První zámecká prohlídka začíná v 18.00 hod., další budou následovat ve dvacetiminutových intervalech, ta poslední proběhne ve 20.40 hod. Vstupné do zámku bude pro večerní prohlídky jednotné, a to 40 Kč za osobu.

Občerstvení zajistí restaurace Tyrol, Limpopo a Neapolitáno, k dispozici bude také Kefabar v Etiopii. Otevřeny budou i prodejny suvenýrů, od japonské zahrady k tropické hale bude jezdit vláček. Cesty a pěšiny v areálu osvětlí louče, přesto zoo doporučuje vzít si s sebou kapesní svítilnu. 

Další večerní prohlídky zlínská zoo připravujeme na pátek 11. a 18. října.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru