menu
zavřít

Vedení klubu děkuje Rostislavu Vlachovi za odvedenou trenérskou práci

23. 11. 2016

Aktuality

0

Zlín - Zástupci vlastníků hokejového klubu PSG Zlín (město Zlín, zapsaný spolek HC PSG Zlín a společnost PSG), sponzoři a partneři děkují Rostislavu Vlachovi...

Trenér Rostislav Vlach. Zdroj: PSG Zlín

Zlín - Zástupci vlastníků hokejového klubu PSG Zlín (město Zlín, zapsaný spolek HC PSG Zlín a společnost PSG), sponzoři a partneři děkují Rostislavu Vlachovi za trenérskou práci v hokejovém klubu. Stal se jedním z nejúspěšnějších trenérů v historii zlínského hokeje. Mužstvo pod jeho vedením získalo dva velké úspěchy, v sezoně 2013/2014 vyhrálo mistrovský titul a sezonu předtím (2012/2013) hrálo extraligové finále a po nezapomenutelné sérii s Plzní vybojovalo druhé místo. Na úspěších zlínského hokeje se vedle Vlacha výrazně podílel i jeho asistent Juraj Jurík, jemuž vedení klubu rovněž děkuje za odvedenou práci.

Rostislav Vlach (narozen 3. července 1962) se začal věnovat po ukončení úspěšné aktivní kariéry trenéřině. Do Zlína přišel na začátku roku 2008 ze slovenské Nitry místo odstupujícího kouče Ernesta Bokroše. Další tři sezony působil jako asistent hlavního kouče Zdeňka Venery, od sezony 2011/2012 se stal prvním trenérem klubu. Mužstvo pod jeho vedením postoupilo vždy do vyřazovacích bojů v play off a získalo dva medailové úspěchy, z toho na jaře 2014 se radovalo z druhého mistrovského titulu pro zlínský hokej. Vlach byl v sezoně 2012/2013 vyhlášen nejlepším trenérem extraligy, kdy zároveň dovedl tým i k vítězství v základní části a zisku Prezidentského poháru.

Zdroj: PSG Zlín

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru