Česky

Česky

English

menu
zavřít

Velikonoční svátky zamíchají s termíny svozu odpadu

18. 4. 2019

Aktuality

30

Zlín - Dva státní svátky, které připadají na pátek a pondělí, přinesou změnu u služeb, na které jsou občané města zvyklí. Velikonoce znamenají změnu svozových dnů...

Svozový vůz Technických služeb Zlín

Zlín - Dva státní svátky, které připadají na pátek a pondělí, přinesou změnu u služeb, na které jsou občané města zvyklí. Velikonoce znamenají změnu svozových dnů směsného komunálního odpadu, dotknou se i sběrných dvorů a skládky či provozu parkovišť a tržiště Pod Kaštany.

Během Velkého pátku, tedy 19. dubna, budou pracovníci Technických služeb Zlín provádět svoz odpadu podle běžného harmonogramu. Sběrné dvory na území města, stejně jako skládka Suchý důl, ale budou uzavřeny. K dispozici nebude ani městské tržiště a na parkovištích, která provozují Technické služby Zlín, nebude obsluha.

V sobotu 20. dubna bude ve všech zařízeních spadajících pod Technické služby Zlín standardní provozní režim. „Na Velikonoční pondělí, tedy 22. dubna, budou opět uzavřena všechna naše pracoviště, omezení se tentokrát týká i svozu odpadu. Od úterý tak budou termíny svozu posunuty vždy o jeden den. Takže lokality, běžně svážené v pondělí, budou obslouženy v úterý, úterní ve středu a tak dále až do soboty 27. dubna, kdy bude chybějící den nahrazen,“ vysvětluje komplikace ředitel společnosti Technické služby Zlín Jakub Černoch.

 

TZ TS Zlín

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru