Česky

Česky

English

menu
zavřít

Velká cena cestovního ruchu pro Východní Moravu

19. 1. 2018

Aktuality

10

Brno - Centrála cestovního ruchu Východní Moravy získala na právě probíhajícím veletrhu GO a Regiontour Velkou cenu cestovního ruchu za marketingovou kampaň s názvem „Baroko s kouzlem rozmanitosti“.

Centrála cestovního ruchu Východní Moravy a město Zlín spolupracují

Brno - Centrála cestovního ruchu Východní Moravy získala na právě probíhajícím veletrhu GO a Regiontour Velkou cenu cestovního ruchu za marketingovou kampaň s názvem „Baroko s kouzlem rozmanitosti“. Centrála tuto kampaň realizovala k podpoře domácího i příjezdového cestovního ruchu Zlínského kraje. 

Cílem oceněné kampaně bylo upoutat a získat zájem potenciálních návštěvníků o turistický region Východní Morava, přičemž tradiční turistické atraktivity byly představeny s využitím baroka, jako nosného tématu. Celkové vyznění kampaně bylo podtrženo originálním kreativním zpracováním vizuálních prvků, které spojovaly např. typické barokní paruky s moderně oděnými a vybavenými turisty. Layout kampaně nebylo možné díky tomu zaměnit. V průběhu kampaně byly efektivně využity účinné marketingové nástroje jak v elektronických médiích, na sociálních sítích, ale také dostaly prostor rádiové vlny, outdoorová reklama. Velmi účinně byla provedena PR kampaň. Díky tomu byl dosažen nejen široký zásah tradičních, ale i nových cílových skupin, ale kampaň se projevila pozitivně i na návštěvnosti regionu.

„V kampani jsme vsadili na komplexnost marketingového mixu a nepřehlédnutelné vizuály. V první fázi i nám například motiv cykloturisty v barokní paruce připadal trochu „odvážný“, ale průběh kampaně ukázal, že právě nečekaný kontrast moderních a historizujících prvků layoutu kampaně byl jedním z faktorů její úspěšnosti. Naše pozvánky do regionu nenudily, byly výjimečné a také účinné. Velkou cenu cestovního ruchu jsme v průběhu dosavadní činnosti Centrály cestovního ruchu Východní Moravy získali již několikrát, naposledy v roce 2016, ale dnešní výsledek nás těší obzvláště, protože přišel v době, kdy Centrála oslavila 10 let svého působení v cestovním ruchu,“ říká o zisku Velké ceny cestovního ruchu Dana Daňová, ředitelka Centrály cestovního ruchu Východní Moravy.

S Centrálou cestovního ruchu Východní Moravy úzce spolupracuje i město Zlín.

 

TZ Centrály cestovního ruchu Východní Moravy

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru