Česky

Česky

English

menu
zavřít

Veřejné setkání radních s občany místní části Prštné

11. 9. 2019

Aktuality

19

Zlín - Statutární město Zlín zve občany místní části Prštné na veřejné setkání s členy Rady města Zlína. Setkání se uskuteční v pondělí 16. září od 18 hodin v sálu budovy...

20161107-094956.jpg

Zlín - Statutární město Zlín zve občany místní části Prštné na veřejné setkání s členy Rady města Zlína. Setkání se uskuteční v pondělí 16. září od 18 hodin v sálu budovy Hasičské zbrojnice Prštné. Tématy setkání budou investice v této části města, připravované akce a projekty. K jednotlivým tématům se vyjádří zvolení zástupci radnice, zástupci odborů a oddělení Magistrátu města Zlína, kteří se tématy zabývají.

V letošním roce se jedná o třetí setkání s občany místních částí. Do konce kalendářního roku zavítají představitelé městské rady, odborů a oddělení magistrátu ještě na Jižní Svahy, do Štípy, na Mokrou a Zlínské Paseky, a do Louk. Pozvánky na jednotlivé setkání radnice s předstihem zveřejní.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru