Česky

Česky

English

menu
zavřít

Veřejnost má možnost připomínkovat strategický dokument pro využití dotačních prostředků EU ve Zlínské aglomeraci

2. 2. 2022

Aktuality

23

Zlín - V rámci nového programového období Kohezní politiky EU 2021-2027 připravuje město Zlín strategický nástroj s názvem Integrované teritoriální investice Zlínské aglomerace (ITI).

jsf-abb--c--0079807.jpg

Zlín - V rámci nového programového období Kohezní politiky EU 2021-2027 připravuje město Zlín strategický nástroj s názvem Integrované teritoriální investice Zlínské aglomerace (ITI). Ten naváže na dosavadní Integrovaný plán rozvoje území Zlín pro období 2014-2020 (IPRÚ). ITI umožní rezervovat významné dotační prostředky z fondů EU výlučně pro území Zlínské aglomerace, která zahrnuje území 36 měst a obcí se 130 tisíci obyvateli. Tyto dotační prostředky budou využity na financování strategických projektů, přičemž jejich rozdělení se bude odrážet od nastavení dokumentu Strategie pro využití nástroje ITI Zlínské aglomerace. Tento strategický dokument byl připraven za účasti řady odborníků a nyní je nabídnuta široké veřejnosti možnost jej připomínkovat, a to do neděle 13. února 2022.

Veškeré podrobnosti a dokumenty naleznete na:

https://www.zlin.eu/integrovane-teritorialni-investice-iti-zlinske-aglomerace-pro-obdobi-2021-2027-cl-3888.html

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru