Česky

Česky

English

menu
zavřít

VISO bude hlásit informace k Africkému moru prasat

9. 10. 2017

Aktuality

8

Zlín – V souvislosti s opatřeními, které mají pomoci zvládnout epidemii Afrického moru prasat na Zlínsku, uskuteční město Zlín opakovaně hlášení VISO s oznámením Státní veterinární zprávy.

značka Zákaz vstupu.jpg

Zlín – V souvislosti s opatřeními, které mají pomoci zvládnout epidemii Afrického moru prasat na Zlínsku, uskuteční město Zlín opakovaně hlášení VISO s oznámením Státní veterinární zprávy.

Text hlášení:

Vážení občané vyslechněte si oznámení Státní veterinární správy.

Státní veterinární správa oznamuje, že v oblasti vymezené komunikací Zlín – Fryšták – Lukov – Hrobice – Slušovice – Lípa – Zlín je v současné době prováděn v souvislosti s výskytem Afrického moru prasat odlov nemocné černé zvěře ve spolupráci s Policií České republiky. Do vymezeného území tzv. vysoce rizikové oblasti platí nadále zákaz vstupu. Důvodem je vlastní bezpečnost a zajištění klidu v dané oblasti, aby se nákaza nerozšířila na další území kraje. Žádáme občany, aby uvedené opatření respektovali a pomohli tak k likvidaci této velmi nebezpečné nákazy. 

 

Termíny hlášení:

Pondělí 9. října v 18 hodin

Středa 11. října v 18 hodin

Pondělí 16. října v 18 hodin

Pondělí 23. října  v 18 hodin

Pondělí 30. října v 18 hodin

 

Poslední zveřejněné informace k tématu naleznete na http://www.zlin.eu/divoka-prasata-budou-strilet-i-policiste-po-tu-dobu-mesto-nebude-vydavat-povoleni-ke-vstupu-aktuality-3905.html.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru