Česky

Česky

English

menu
zavřít

Voda tématem pořadu Českého rozhlasu Zlín

5. 2. 2018

Aktuality

4

Zlín – Kdo jsou hráči na místním trhu s vodou? Soudy probíhají, jak se vyvíjí? Jsou smlouvy ve vodárenství z pohledu města Zlína výhodné?

Ilustrační foto

Zlín – Kdo jsou hráči na místním trhu s vodou? Soudy probíhají, jak se vyvíjí? Jsou smlouvy ve vodárenství z pohledu města Zlína výhodné?

Na tyto a řadu dalších dotazů odpovídali v pořadu Českého rozhlasu Zlín s názvem Co vy na to? právník města Zlína a zároveň člen Dozorčí rady společnosti Vodovody a kanalizace Zlín Oldřich Hlaváček, a mluvčí města Zlína Zdeněk Dvořák. V pořadu zazní i vyjádření dalších zainteresovaných stran. „Kdo se o tohle téma zajímá, určitě se dočká zajímavých informací,“ nepochybuje Oldřich Hlaváček.

Pořad Co vy na to? s tématem vodárenství na Zlínsku bude možné si poslechnout zítra, tedy v úterý 6. února, v 17:30. Český rozhlas Zlín naladí posluchači ve Zlíně na frekvenci 97.5 FM, v Uherském Hradišti na 99.1 FM, v Uherském Brodě na 107.3 FM a ve Vsetíně na 89.5 FM.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru