Česky

Česky

English

menu
zavřít

Voda ve Zlíně. Nový informační banner města pro občany i starosty

20. 3. 2017

Aktuality

14

Zlín – Město Zlín spustilo na svých webových stránkách www.zlin.eu nový informační banner s názvem Voda ve Zlíně, věnovaný problematice vody a vodárenství na Zlínsku.

banner Voda ve Zlíně.jpg

Zlín – Město Zlín spustilo na svých webových stránkách www.zlin.eu nový informační banner s názvem Voda ve Zlíně, věnovaný problematice vody a vodárenství na Zlínsku. Určený je nejen obyvatelům Zlína, ale také starostům měst a obcí, které akcionářsky tvoří společnost Vodovody a kanalizace Zlín (VaK).

„Na nedávném setkání v Otrokovicích si někteří starostové postěžovali, že nemají dost informací o tom, jak ve věci VaK postupujeme, jaké podnikáme kroky. Reagujeme na to spuštěním nového banneru. Nyní budou všichni zájemci nacházet informace o našich rozhodnutích a postojích na jednom místě,“ sdělil primátor Miroslav Adámek.

Banner Voda ve Zlíně je umístěn na titulní stránce webu v rubrice Mohlo by vás zajímat. Obsahuje nejen letošní tiskové zprávy k tématu, ale také videoreportáž. „Obsah banneru budeme průběžně aktualizovat. Jakmile k vodě či vodárenství něco vydáme, obratem to bude součástí jmenovaného banneru. Věříme, že lidé zajímající se o vodárenství i samotní starostové zde budou nacházet informace, které jim pomůžou se v této složité problematice lépe orientovat,“ konstatoval Zdeněk Dvořák, tiskový mluvčí zlínské radnice.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru