Česky

Česky

English

menu
zavřít

Vodní ulice prokoukne. Několik dnů ale bude řidiče trápit

30. 10. 2018

Aktuality

16

Zlín - Četné výtluky a praskliny. Tak aktuálně vypadá ulice Vodní. V následujících několika dnech ji tak čeká větší oprava.

Mapa oprav na ulici Vodní

Zlín - Četné výtluky a praskliny. Tak aktuálně vypadá ulice Vodní. V následujících několika dnech ji tak čeká větší oprava. „Stavební práce je nezbytné provést co nejdříve. Zimní podmínky by přivodily havarijní stav komunikace,“ vysvětlil Jakub Černoch z Technických služeb Zlín, které opravy poškozených úseků provádí.

Vzhledem k tomu, že Vodní ulice je velmi frekventovaná, nelze se vyhnout problémům s plynulostí dopravy. „Částečně se pokusíme řidičům ulevit tím, že práce zahájíme vždy až po opadnutí ranní špičky. Následně budeme pracovat do podvečerních hodin. Opravy rozdělíme do kratších úseků tak, aby nebyla blokována celá ulice. Řidiče prosíme o trpělivost, opravy jsou opravdu nutné,“ dodává Jakub Černoch.

Práce bohužel není možné provádět v noci. Nejen kvůli hluku při řezání a frézování povrchu, ale také kvůli nedostupnosti asfaltové směsi v nočních hodinách. Opravy potrvají až do příštího týdne.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru