Česky

Česky

English

menu
zavřít

Volby do Senátu. Termín podání přihlášek vyprší v pondělí

29. 3. 2018

Aktuality

24

Zlín - Přihlášky k registraci pro doplňovací volby do Senátu PČR, volební obvod č. 78 – Zlín, lze podávat do pondělí 2. dubna do 16 hodin.

Radnice na náměstí Míru

Zlín - Přihlášky k registraci pro doplňovací volby do Senátu PČR, volební obvod č. 78 – Zlín,  lze podávat do pondělí 2. dubna do 16 hodin.

Projednání a registraci provádí Magistrát města Zlína, Odbor kanceláře primátora, náměstí Míru 12, 761 40 Zlín, kancelář č. 114, č. 115, Helena Eidová, tajemnice, a Tomáš Lang, vedoucí odboru.

Kandidáty pro doplňovací volbu do Senátu mohou přihlašovat registrované politické strany, politická hnutí, jejichž činnost nebyla pozastavena, a koalice, a to pouze prostřednictvím zmocněnce. Nezávislý kandidát podává přihlášku k registraci sám.

Lhůtu podle zákona o volbách do Parlamentu České republiky nelze prodloužit ani prominout její zmeškání. Proto i na Velikonoční pondělí 2. dubna 2018 bude zajištěn provoz radnice od 8 do 17 hodin.

Další informace k volbám naleznete na

http://www.zlin.eu/doplnovaci-volby-do-senatu-pcr-18-19-kvetna-2018-25-26-kvetna-2018-pro-volebni-obvod-c-78-mesto-zlin-je-soucasti-tohoto-obvodu--cl-2063.html nebo http://www.zlin.eu/prihlasky-k-registraci-kandidatni-listiny-cl-3291.html.

Doplňovací volby do Senátu PČR se uskuteční v termínu 18. a 19. května. Pokud žádný z kandidátů nezíská více než 50 procent hlasů, přijde na řadu o týden později druhé kolo, do kterého postoupí dva nejúspěšnější kandidáti z kola prvního.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru