Česky

Česky

English

menu
zavřít

Vyberte hrdiny mezi námi, hlasujte v Ceně Salvator

16. 2. 2018

Aktuality

4

Zlín - Studentský projekt Cena Salvator letos udělí již patnácté ocenění za skutky, které někomu pomohly či dokonce zachránily život. Hlasování již započalo...

salvator foto: archiv poradatelů.jpg

Zlín - Studentský projekt Cena Salvator letos udělí již patnácté ocenění za skutky, které někomu pomohly či dokonce zachránily život. Hlasování již započalo a veřejnost má možnost hlasovat pro toho hrdinu, který si cenu nejvíce zaslouží.        O tom, kdo získá titul Ceny Salvator, můžete rozhodnou i vy. Pokud vás jeden z příběhů chytí za srdce, na nic nečekejte a podpořte jej svým hlasem. Učinit tak můžete na webu soutěže prostřednictvím hlasovacího formuláře.  Odkaz naleznete pod článkem.

Cena Salvator je oceněním udělovaným již od roku 2003. Cílem projektu je poukázat na činy, které pomáhají a zachraňují životy. Celá akce je od svého počátku v organizačních rukou studentů Univerzity Tomáše Bati za finanční podpory Zlínského kraje. Více informací o projektu a soutěžních kategoriích lze najít na webu www.cenasalvator.cz  Hlasování končí 28. února.

Hlasovací formulář:  http://www.cenasalvator.cz/hlasovani2017/

 

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru