Česky

Česky

English

menu
zavřít

Vyhlášení nejlepších sportovců města Zlína za rok 2019 proběhne online

8. 6. 2020

Aktuality

8

Zlín – Vyhlášení nejlepších sportovců města Zlína za rok 2019 se mělo původně konat 17. března formou slavnostního večera v Kongresovém centru Zlín. Z důvodu pandemie koronaviru a následně vyhlášeného nouzového stavu byli organizátoři nuceni ocenění nejlepších sportovců odložit. Vyhlášení tak proběhne ve čtvrtek 11. 6. 2020 v 17:00 hodin prostřednictvím online videa na Zlín TV - oficiálním YouTube kanálu města Zlína.

dsc-2141.jpg

Zlín –Vyhlášení nejlepších sportovců města Zlína za rok 2019 se mělo původně konat 17. března formou slavnostního večera v Kongresovém centru Zlín. Z důvodu pandemie koronaviru a následně vyhlášeného nouzového stavu byli organizátoři nuceni ocenění nejlepších sportovců odložit. Vyhlášení tak proběhne ve čtvrtek 11. 6. 2020 v 17:00 hodin prostřednictvím online videa na Zlín TV - oficiálním YouTube kanálu města Zlína.

„Letošní vyhlášení nejlepších sportovců města je z důvodu proběhlé pandemie koronaviru velmi netradiční. V době nouzového stavu a nastavení přísných hygienických opatření neměl nikdo prostor ani myšlenky na vyhlašování výsledků. V rámci rady města a ve spolupráci s organizátorem akce jsme přemýšleli, na jaký termín akci přesunout. Nakonec jsme se rozhodli pro vyhlášení výsledků online formou v červnu s tím, že nejlepší sportovci obdrží ceny později,“ řekl primátor města Jiří Korec.

„Vyhlášeni budou jednotlivci a nejúspěšnější kolektiv za vynikající sportovní výsledky a vzornou reprezentaci města dle pravidel schválených Radou města Zlína. Ceny budou vítězům předány 5. listopadu 2020 na „Večeru sportovců“ v Kongresovém centru Zlín,“ dodal František Pilka, předseda Komise tělovýchovy, mládeže a sportu.

Nejlepší sportovci města Zlína za rok 2019 budou vyhlášeni v následujících kategoriích:

-        nejúspěšnější sportovec města Zlína;

-        nejúspěšnější sportovní kolektiv;

-        nejúspěšnější zdravotně postižený sportovec nebo kolektiv zdravotně postižených sportovců;

-        Cena primátora v kategorii mládeže;

-        Cena za mimořádný přínos zlínskému sportu.

 

Oficiální youtube kanál města Zlín TV naleznete ZDE.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru