Česky

Česky

English

menu
zavřít

Vyjádření společnosti Pohřebnictví Zlín k nevhodnému žertu kolujícímu na sociálních sítích

22. 11. 2022

Aktuality

684

Zlín – Městská společnost Pohřebnictví Zlín se důrazně ohrazuje proti fotomontáži zveřejněné na sociální síti Facebook, na které vandal umístil na provozovnu na ulici Dlouhá nápis Black Freiday, který má odkazovat na celostátní slevovou akci Black Friday. 

Tento počin považuje vedení společnosti za naprosto nevhodný, neetický a odporující slušným mravům. Bude proto ve spolupráci s Odborem právním Magistrátu města Zlína podnikat příslušné kroky k ochraně dobrého jména společnosti.

„Vandal, jehož totožnost už známe, urazil city mnoha pozůstalých a dalších našich klientů, jak víme z jejich reakcí. Navíc  svým nejapným žertem poškodil dobré jméno naší společnosti.“, sdělil Milan Macura, ředitel městské společnosti Pohřebnictví Zlín. 

Společnost Pohřebnictví Zlín má za sebou už téměř třicetiletou tradici. Provozuje pohřební službu, v evidenci vede 17 tisíc hrobových míst, spravuje sedm hřbitovů včetně unikátního Lesního hřbitova. O vysoké kvalitě jejich služeb svědčí mimo jiné i řada certifikátů a ocenění, které získává.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru