Česky

Česky

English

menu
zavřít

Výluková doprava na lince 33 ve čtvrti Mokrá se od 30. června změní

26. 6. 2018

Aktuality

22

Zlín - Autobusům MHD na lince 33 ve Zlíně se od 30. června 2018 změní výluková trasa ve čtvrti Mokrá. Autobusy začnou jezdit do Mokré po novém mostě...

vyluka.jpg

Zlín - Autobusům MHD na lince 33 ve Zlíně se od 30. června 2018 změní výluková trasa ve čtvrti Mokrá. Autobusy začnou jezdit do Mokré po novém mostě přes Pasecký potok, naopak vynechají dosud používaný most, protože se bude přestavovat.

Změna v systému výlukové dopravy MHD na lince 33 nastane ve čtvrti Mokrá od 30. června, současně s termínem platnosti nových jízdních řádů Dopravní společnosti Zlín – Otrokovice. Pro silniční provoz bude z důvodu přestavby uzavřen most přes Pasecký potok mezi Paseckou ulicí a ulicí Klabalská I. Naopak již se bude moci používat nově vybudovaný most v prostoru pod Hlavničkovou vilou (navazuje na budovanou okružní křižovatku a ulici K Pasekám).

Výluková trasa autobusů linky 33 (spoje s označením 33w) se musí přizpůsobit nové situaci. Autobusy budou na Mokrou zajíždět po novém mostě a ve stejném místě budou Mokrou opouštět. Naopak budou muset vynechávat starý most a celou ulici Klabalská I. Dosavadní zastávka Klabalská bude po dobu výlukového provozu přesunuta do ulice Mokrá I. Autobusy linky 33 budou ve čtvrti Mokrá jezdit od 30. června po jednosměrném okruhu ulicemi Mokrá I, Na Drahách, Mokrá II, Stráže. Výlukový jízdní řád je již zveřejněn na webu www.dszo.cz.  

Předpokládá se, že novou výlukovou trasu budou autobusy DSZO využívat do poloviny prosince 2018.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru