Česky

Česky

English

menu
zavřít

Výlukové trasy MHD v době městské rychlostní zkoušky Barum rally

20. 8. 2018

Aktuality

11

Zlín - Městská hromadná doprava se nezastaví ani v čase městské rychlostní zkoušky Barum rally v pátek 24. srpna 2018 odpoledne a večer, kdy bude uzavřena Gahurova ulice.

FOTO: archiv Barum rally.jpg

Zlín - Městská hromadná doprava se nezastaví ani v čase městské rychlostní zkoušky Barum rally v pátek 24. srpna 2018 odpoledne a večer, kdy bude uzavřena Gahurova ulice. Dopravní společnost Zlín – Otrokovice připravila systém náhradních tras.

Během městské rychlostní zkoušky Barum Czech Rally bude v pátek 24. srpna 2018 v době od 16.00 do soboty 25. srpna do 1.00 hodin uzavřena ve Zlíně pro veškerý provoz včetně MHD Gahurova ulice, a to od zastávky U Zámku po křižovatku s ulicí K Pasekám. Motoristům i MHD bude sloužit objízdná trasa po třídě Tomáše Bati do Prštného, kolem hypermarketu Albert, podél Dřevnice ulicí Nábřeží a na křižovatku Gahurova – K Pasekám. Obsluhovány nebudou zastávky U Zámku a Čepkov.

Městské dopravy se uzavírka Gahurovy ulice dotkne následovně:
Dvacetiminutové jízdenky budou platit i pro přestup na náhradní dopravu

Revizoři budou uznávat v době tohoto dopravního opatření 

pro přestup na náhradní dopravu i nepřestupné jízdenky pro jednotlivou jízdu a budou zohledňovat odpovídající prodloužení jízdní doby, aby cestující v důsledku objížďky a náhradní dopravy nebyli poškozeni a nemuseli si kupovat dražší jízdenky.

Poslední „normální“ spoje

Poslední spoj na lince 6, který pojede po své pravidelné trase na Jižní Svahy, točnu Kocanda, odjede od železniční stanice v Otrokovicích v 15.16 hodin. Zpátky z točny Kocanda pojede poslední šestka do Otrokovic v 15.50 hodin. Poslední spoj autobusové linky 38 jede od Baťovy nemocnice v 15.43 a ze zastávky J. A. Bati směrem k nemocnici v 15.58 hodin.

Kde přestoupit

Při cestování z Jižních Svahů do Otrokovic bude záležet na cestujících, kterou zastávku zvolí k přestupu. První možností na trase bude zastávka Zahradnická, kam cestující z Jižních Svahů přivezou linky 7X  nebo 14X. Zde mohou lidé projít bezpečně podchodem na opačnou stranu ulice a pokračovat do Otrokovic trolejbusy linky 2 nebo 6. Podobně i v opačném směru jízdy z Otrokovic na Jižní Svahy.

Mapy odkloněných a náhradních tras včetně jízdních řádů budou k dispozici na internetových stránkách www.dszo.cz, tištěné jízdní řády náhradní dopravy budou vyvěšeny na zastávkách.

Po skončení městské rychlostní zkoušky rally posílí DSZO v nezbytném rozsahu přepravní kapacitu na linkách ze Zlína do Otrokovic a také na sídliště Jižní Svahy, aby se všichni diváci mohli dostat i v pozdních večerních hodinách městskou dopravou do svých domovů.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru