Česky

Česky

English

menu
zavřít

Výměna oken v budově radnice částečně omezí některá pracoviště

14. 10. 2019

Aktuality

10

Zlín - Magistrát města Zlína oznamuje, že v období od středy 16. října až do pátku 15. listopadu bude částečně omezen provoz úřadu v budově radnice na náměstí Míru 12...

rad.jpg

Zlín - Magistrát města Zlína oznamuje, že v období od středy 16. října až do pátku 15. listopadu bude částečně omezen provoz úřadu v budově radnice na náměstí Míru 12. Důvodem tohoto omezení jsou stavební práce, kdy bude docházet k postupné výměně oken. Tato výměna se týká Odboru kanceláře primátora, Odboru stavebních a dopravních řízení a Odboru občansko-správních agend, konkrétně pracoviště matriky. Tato mimořádná situace se týká také kanceláří členů rady města. Návštěvníky těchto odborů a kanceláří tak prosíme, aby počítali s částečným omezením agendy. Toto omezení bude spočívat především v prozatímním přestěhování některých pracovníků do jiných kanceláří. O konkrétních změnách budou návštěvníci magistrátu města Zlína informování přímo v objektu radnice.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru