Česky

Česky

English

menu
zavřít

Vysoká nemocnost omezuje provoz předprodejů jízdenek

15. 12. 2021

Aktuality

42

Zlín – Z důvodu vysoké nemocnosti pracovnic musí Dopravní společnost Zlín – Otrokovice částečně omezovat otvírací dobu předprodejů jízdenek.

Předprodej je v omezeném režimu

Zlín – Z důvodu vysoké nemocnosti pracovnic musí Dopravní společnost Zlín – Otrokovice částečně omezovat otvírací dobu předprodejů jízdenek.

Z deseti pracovnic, které zajišťují provoz předprodejů jízdenek DSZO, se v tomto týdnu nachází rovná polovina v pracovní neschopnosti z důvodu nemoci.

„Nezbylo nám bohužel nic jiného, než abychom otvírací dobu předprodejních míst částečně omezili. Cestujícím se za to omlouváme,“ uvedl ředitel DSZO Josef Kocháň.

Od 7. do 21. prosince je proto z důvodu nemoci zcela uzavřeno ve Zlíně předprodejní pracoviště DSZO v objektu nákupního centra Billa na sídlišti Jižní Svahy. Od 13. do 15. prosince je ze stejného důvodu uzavřeno také předprodejní místo v Otrokovicích v části města Baťov. Ve dnech 20.–31. prosince bude uzavřen ve Zlíně předprodej Školní. Na Silvestra 31. prosince bude otevřeno pouze na předprodejích Zlín-náměstí Práce (podchod) a jízdní doklady DSZO se budou prodávat rovněž u nádražních přepážek v železničních stanicích Zlín střed a Otrokovice. Zatím je předpoklad, že od ledna by se na všech předprodejích jízdenek měla vrátit obvyklá otvírací doba.

Při uzavření předprodejů Billa nebo Školní mohou cestující využít předprodejní místo Zlín-náměstí Práce (podchod), v železniční stanici Zlín střed nebo v sídle DSZO na Podvesné XVII. V Otrokovicích zůstává otevřena předprodejní přepážka v železniční stanici. Úplný přehled stálých otvíracích dob předprodejních pracovišť DSZO je zveřejněn na internetové stránce www.dszo.cz/predprodejni-mista/.

Vysoká nemocnost v posledních týdnech snižuje rovněž stavy práceschopných řidičů vozidel MHD. Chybějící řidiče se však zatím daří nahrazovat přesčasovou prací, brigádníky nebo jinými pracovníky DSZO, kteří mají potřebná řidičská oprávnění, takže jsou ve Zlíně a Otrokovicích stále zajišťovány v plném rozsahu všechny spoje MHD podle platných jízdních řádů.

 

Zdroj: DSZO

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru