Česky

Česky

English

menu
zavřít

Výstavba kruhové křižovatky ovlivní dopravu ke Zlínským Pasekám

21. 8. 2017

Aktuality

23

Zlín - Výstavba nové okružní křižovatky omezí v nejbližších dnech provoz na křižovatce ulic K pasekám, Pasecká, Stráže či Klabalská...

okruzni.jpg

Zlín - Výstavba nové okružní křižovatky omezí v nejbližších dnech provoz na křižovatce ulic K pasekám, Pasecká, Stráže či Klabalská. Odměnou za dočasné nepohodlí bude bezpečnější a přehlednější křižovatka, nové chodníky, autobusové zastávky a také nový most.

„Jedná se o významnou dopravní stavbu, která řeší stavební úpravu dvou stávajících křižovatek. Součástí stavby jsou i nové mostní objekty, zastávky MHD a navazující komunikace pro pěší a cyklisty. Úprava tvaru křižovatek by měla vyřešit jejich přehlednost, bezpečné vazby mezi zastávkami MHD a umožnit bezproblémový pohyb vozidel v prostoru křižovatek,“ sdělil radní Josef Novák, do jehož kompetencí patří doprava.

Stavební práce jsou rozděleny do čtyř etap, přičemž dvě by měly být hotové ještě letos. Termín podzimního zahájení stavby bude ještě upřesněn.

Součástí omezení budou částečné i úplné uzavření některých úseků, náhradní trasy pro chodce i náhradní vedení MHD, konkrétně linky 33. Na změnu organizace dopravy bude na místě upozorňovat dopravní značení a informační cedule. O konkrétních aktuálních omezeních bude magistrát města Zlína v průběhu jednotlivých etap veřejnost i nadále informovat. 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru