Česky

Česky

English

menu
zavřít

Výstavy v zámku jsou prodlouženy

29. 5. 2020

Aktuality

17

Zlín – Ve zlínském zámku jsou nyní k vidění dvě poutavé výstavy – Giganti doby ledové a Božena Němcová – Babička Zlín 2020.

Božena Němcová se narodila před 200 lety

Zlín – Ve zlínském zámku jsou nyní k vidění dvě poutavé výstavy – Giganti doby ledové a Božena Němcová – Babička Zlín 2020. Vzhledem k tomu, že byly výstavy z nařízení vlády dočasně uzavřeny,  pořádající Galerie Artrium teď u obou prodloužila dobu konání. Na prohlídku realistických vyhynulých zvířat doby ledové mohou zájemci přijít každý den od 10 do 18:30 hodin do 21. června, výstava ke dvoustému výročí narození spisovatelky Boženy Němcové bude přístupná až do konce srpna denně, kromě pondělí, od 9 do17 hodin.

Výstavu Giganti doby ledové navíc doprovází  poutavý a dobrodružný dokument a výstavu Božena Němcová – Babička Zlín 2020 záznam legendárního představení Divadla Husa na provázku Babička.

S blížícím se Mezinárodním dnem dětí připravil organizátor na poslední květnový víkend dárkovou akci. S každým dospělým divákem bude mít  dítě  na obě výstavy vstup zcela zdarma.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru