Česky

Česky

English

menu
zavřít

Výtěžek potravinové sbírky příjemně překvapil

7. 5. 2021

Aktuality

10

Zlín - Sbírka potravin, která se uskutečnila v prodejně Billa, Centro Zlín v Malenovicích a při které pomáhali také pracovníci zlínského Odboru sociálních věcí, byla úspěšná. Od dárců se vybralo celkem 674 kg potravin a 35 kg drogerie.

img-20210426-wa0001.jpg

Zlín - Sbírka potravin, která se uskutečnila v prodejně Billa, Centro Zlín v Malenovicích a při které pomáhali také pracovníci zlínského Odboru sociálních věcí, byla úspěšná. Od dárců se vybralo celkem 674 kg potravin a 35 kg drogerie.

„Chtěl bych touto cestou poděkovat a ocenit všechny občany, kteří se do akce zapojili. Všichni kdo přispěli, ať už potravinami či drogérií, projevili velkou míru solidarity a pomohli lidem, kteří se ocitli ve složité životní situaci -  sociálně slabým rodinám, samoživitelům, osamělým seniorům a také osobám bez domova. Potravinová pomoc bude těmto lidem poskytována průběžně, sdělil náměstek primátora města Zlína pro sociální oblast Aleš Dufek. 

Pracovníci odboru také velmi pozitivně hodnotili zapojení se dětských zákazníků do výběru potravin a drogerie. Děti nakupovaly s rodiči či prarodiči, kteří jim tímto gestem dali dobrý výchovný příklad a ukázali jim, že je správné pomáhat potřebným, protože ne všichni lidé mají stejné možnosti, doplnila vedoucí zlínského Odboru sociálních věcí Radana Dundálková.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru