Česky

Česky

English

menu
zavřít

Výtěžek ze sbírky starých mobilů pomůže Dětskému domovu ve Zlíně

8. 1. 2018

Aktuality

11

Zlín - Dobrý skutek za mobilní telefon. Tak zněl název sběrné akce, která se uskutečnila v listopadu a prosinci minulého roku i za přispění zlínského magistrátu...

fotografie3652.jpg

Zlín - Dobrý skutek za mobilní telefon. Tak zněl název sběrné akce, která se uskutečnila v listopadu a prosinci minulého roku i za přispění zlínského magistrátu. Smyslem akce, pořádané společností Asekol a Zlínským krajem, bylo vysbírat co nejvíce mobilních telefonů, které by jinak skončily v odpadu.

„Lidé mohli vysloužilé mobily nosit na pracoviště magistrátu či do středisek Junáka. Celý výtěžek z následného prodeje pomohl Dětskému domovu ve Zlíně,“ uvedla Vladimíra Pavlovová, vedoucí Odboru životního prostředí a zemědělství zlínského magistrátu.

V průběhu této sbírky odevzdali Zlíňané spolu se zaměstnanci magistrátu 359 mobilních telefonů. Tyto přístroje tak mohou být díky tomu nyní využity k recyklaci.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru