menu
zavřít

Vytrvalé sněžení ovlivní svoz komunálního odpadu

5. 1. 2017

Aktuality

1

Zlín - Díky dlouhodobému sněžení mohlo dojít ve čtvrtek 5. ledna v některých částech města Zlína, zejména v místních částech Kudlov, Jaroslavice a Velíková...

Sněžení komplikuje dopravu i práci Technických služeb

Zlín - Díky dlouhodobému sněžení mohlo dojít ve čtvrtek 5. ledna v některých částech města Zlína, zejména v místních částech Kudlov, Jaroslavice a Velíková, k odložení termínu svozu komunálního odpadu. S ohledem na bezpečnost při provozu těžké svozové techniky není možné obsloužit všechny trasy v obvyklém režimu. To se týká také svozu s tzv. obtížně dostupných míst, který probíhá ve čtrnáctidenním intervalu.

Ve všech případech bude komunální odpad odvezen co nejdříve, nejpozději do 9. ledna. Z tohoto důvodu doporučujeme nevyvezené nádoby ponechat na místě určeném pro vývoz, případně se informovat přímo u pracovníků dispečinku Technických služeb Zlín na tel. čísle 577 111 431 o konkrétním termínu náhradního svozu.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2022 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru