Česky

Česky

English

menu
zavřít

XVII. Mezinárodní festival outdoorových filmů přijede do Zlína v pátek 1. listopadu 2019 a potrvá až do středy 6. listopadu 2019

29. 10. 2019

Aktuality

8

XVII. Mezinárodní festival outdoorových filmů přijede do Zlína v pátek 1. listopadu 2019 a potrvá až do středy 6. listopadu 2019. Na programu budou opět besedy s cestovateli...

mfof.jpg

XVII. Mezinárodní festival outdoorových filmů přijede do Zlína v pátek 1. listopadu 2019 a potrvá až do středy 6. listopadu 2019. Na programu budou opět besedy s cestovateli a dobrodružné filmy.

Besedy proběhnou 2., 3. a 4. listopadu v Alternativě – kulturním institutu Zlín. O Indonésii vám povypráví Milan Caha, Monika Benešová bude vyprávět o svém putování po Pacifické hřebenovce a Roman Horyna vám řekne, jaké je to stopem z Ruska do Kyrgyzstánu. Současně si zde můžete prohlédnout také výstavu fotografií z fotosoutěže Outdoor.

V multikině Golden Apple Cinema ve Zlatém jablku proběhnou od 4. do 6. listopadu tradiční promítací večery. Těšit se můžete opět na horské a horolezecké filmy, cestopisné filmy a dobrodružné vodní a extrémní sportovní filmy. V prostorách kina je k vidění panelová výstava fotografií cestovatele Milana Cahy, která zachycuje různé tváře indonéských ostrovů. 

Podrobný program festivalu naleznete na http://www.ic-zlin.cz/mezinarodni-festival-outdoorovych-filmu-2019.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru