Česky

Česky

English

menu
zavřít

Z důvodu karantény omezuje magistrát provoz některých oddělení

22. 10. 2020

Aktuality

9

Zlín - V souvislosti s aktuálními opatřeními v rámci nouzového stavu je od čtvrtku 22. 10. 2020 z důvodu karantény dočasně uzavřeno Oddělení vodního hospodářství na Odboru životního prostředí a zemědělství Magistrátu města Zlína. Omezený provoz je i na dalších odděleních magistrátu.

Zlín - V souvislosti s aktuálními opatřeními v rámci nouzového stavu je od čtvrtku 22. 10. 2020 z důvodu karantény dočasně uzavřeno Oddělení vodního hospodářství na Odboru životního prostředí a zemědělství Magistrátu města Zlína v budově na Zarámí 4421. Po dobu uzavření oddělení je možno zasílat potřebné podklady k vyřízení poštou, elektronicky prostřednictvím datové schránky, nebo je předat na podatelnu MMZ.

Z důvodu karantény je od pondělí 26. 10. 2020 uzavřen i Odbor živnostenský. V nutných případech mohou podnikatelé pro vyřízení neodkladných záležitostí využít služby jiných živnostenských úřadů.

Od minulého týdne jsou z důvodu karantény uzavřeny Středisko místních poplatků a Oddělení evidence motorových vozidel Magistrátu města Zlína.

O otevření jednotlivých pracovišť budeme občany informovat prostřednictvím webových stránek města a systému Mobilní rozhlas.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru