Česky

Česky

English

menu
zavřít

Z loňského ročníku projektu „Tvoříme Zlín“ je hotovo pět návrhů obyvatel

11. 11. 2019

Aktuality

13

Zlín - Další dva návrhy, z loňského ročníku projektu Tvoříme Zlín, ve kterém sami obyvatelé města navrhují vylepšení veřejných ploch, jsou hotové...

hotova-citarna.jpg

Zlín - Další dva návrhy, z loňského ročníku projektu Tvoříme Zlín, ve kterém sami obyvatelé města navrhují vylepšení veřejných ploch, jsou hotové. V měsíci listopadu tak mohlo město předat veřejnosti k užívání jak zpevněnou stezku pro pěší v lokalitě Kocanda od navrhovatelky Jitky Žalůdkové, tak také čítárnu v ulicích. Ta se nachází v Univerzitním parku a navrhovatelkou nápadu byla Nikol Škorpíková.

„Z loňského prvního ročníku tak je již zrealizováno pět nápadů a do konce roku by měly být v případě příznivých klimatických podmínek dokončeny ještě další dva návrhy. Od pondělí 18. listopadu pak začíná veřejné hlasování o letošních návrzích,“ uvedla Kamila Gamalová, koordinátorka projektu Tvoříme Zlín.

Kromě zmíněné stezky a čítárny v ulicích už město z navržených nápadů obyvatel realizovalo také pítko u cyklostezky, malované hřiště a anketní koš na cigaretové nedopalky, který upozorňuje na podceňovaný problém toxických cigaretových nedopalků.

Prohlédnout si letošní návrhy a hlasovat (od 18. listopadu) můžete na webu www.tvorimezlin.cz

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru