Česky

Česky

English

menu
zavřít

Z minulých ročníků „Tvoříme Zlín“ jsou hotové další návrhy

3. 6. 2021

Aktuality

23

Zlín - V rámci projektu participativního rozpočtu Tvoříme Zlín, se podařilo letos zrealizovat další návrhy, které veřejnost navrhla v minulých ročnících. Jedná se o veřejné tábořiště na Podlesí...

img-20210427-152654-095.jpg

Zlín - V rámci projektu participativního rozpočtu Tvoříme Zlín, se podařilo letos zrealizovat další návrhy, které veřejnost navrhla v minulých ročnících. Jedná se o veřejné tábořiště na Podlesí, rekonstrukci veřejného osvětlení u průchozího chodníku ulic Broučkova – Zborovská, opravu průchozího chodníku mezi ul. Pod Vrškem a ul. Pod Školou a také částečná proměna parku u Kudlovské přehrady.

„Kromě realizace vítězných návrhů se však inspirujeme i dalšími zajímavými náměty obyvatel Zlína. Máme k dispozici řadu podnětů, které v hlasování neuspěly, ale jsou velmi nápadité a proto se budeme zabývat jejich případnou realizací,“ uvedla radní Jana Bazelová, která má Tvoříme Zlín ve své gesci. Odbor městské zeleně se nechal inspirovat návrhem s názvem „Doplnění herního prvku – interaktivní a kreslící tabule na dětské hřiště č. 365“. Stejný odbor se také chystá realizovat návrh projektu „Hřiště pro menší i větší děti – Sokolská 622 Zlín“ (hřiště ulice 2. května). „Rádi bychom poprosili občany, aby na novém tábořišti udržovali pořádek a dodržovali noční klid a provozní řád,“ uvedla Kateřina Jurášová, koordinátorka projektu Tvoříme Zlín. Provozní řád naleznete na webu města:

https://www.zlin.eu/verejne-taboriste-na-podlesi-v-projekt-tvorime-zlin-cl-4008.html

V úvodu zmíněná proměna parku u Kudlovské přehrady v sobě zahrnuje výměnu a doplnění mobiliáře, instalaci dřevěné sochy a výsadbu dvou tisíc kusů sazenic modřence. Chybí pouze doplnění chodníčků, kdy se nyní aktuálně se zástupci památkové péče řeší jejich podoba.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru