Česky

Česky

English

menu
zavřít

Za pololetní vysvědčení zadarmo do Zoo Zlín

2. 2. 2022

Aktuality

23

Zlín - Při příležitosti pololetního vysvědčení nabízí zlínská zoo oblíbenou akci. Každý žák základní nebo student střední školy, který předloží letošní pololetní vysvědčení v pokladně zoo,...

zatoka-rejnoku-1.jpg

Zlín - Při příležitosti pololetního vysvědčení nabízí zlínská zoo oblíbenou akci. Každý žák základní nebo student střední školy, který předloží letošní pololetní vysvědčení v pokladně zoo, bude mít ve dnech 4. až 6. února 2022 (tzn. v pátek, v sobotu a v neděli) zajištěn volný vstup do zoo. Navíc získá hezký dárek. Akce platí také pro slovenské školáky a studenty.

Oslava pololetního vysvědčení ve zlínské zoo má dlouholetou tradici a pokaždé se setkává s velkým ohlasem návštěvníků. „Pro získání volné vstupenky stačí v pokladně zoo na hlavním vstupu předložit v tištěné podobě pololetní vysvědčení nebo jeho opis. Známky vůbec nerozhodují, volnou vstupenkou a také hezkým dárkem odměníme každé letošní pololetní vysvědčení,“ uvedla Romana Mikešová, vedoucí oddělení marketingu.

I v zimě je Zoo Zlín plná života a stojí za návštěvu. Do venkovních výběhů stále vychází naprostá většina chovaných zvířat. A to nejen rodilí otužilci, jako jsou třeba tygři ussurijští, pandy červené, lachtani, velbloudi, klokani nebo lamy vikuně, ale i teplomilní sloni včetně půlročního slůněte, nosorožci, zebry, pštrosi nebo antilopy. „Příjemnou pohodu naopak nabízejí velké pavilony. V Zátoce rejnoků panuje „letních“ 26 stupňů, při krmení a hlazení rejnoků rádi odložíte teplé oblečení,“ uvedla Romana Mikešová. Na chladné počasí návštěvníci rychle zapomenou i v tropické hale Yucatan, v pavilonu slonů a žiraf. Teplá jídla a občerstvení zajistí restaurace Limpopo, Tyrol a Neapolitáno, otevřena bude také Chocolatérie s nabídkou skvělé kávy a pralinek nebo prodejny suvenýrů.

Pro návštěvu Zoo Zlín doporučuje zakoupit cenově zvýhodněné on-line vstupenky. Zlínská zoo je otevřena každý den v roce, v únoru od 8.30 do 16.00 hod.

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru