Česky

Česky

English

menu
zavřít

Za vysvědčení zadarmo do zoo

31. 1. 2018

Aktuality

23

Zlín - Při příležitosti pololetního vysvědčení nabízí zlínská zoo oblíbenou akci. Každý žák základní nebo střední školy, který předloží letošní pololetní vysvědčení v pokladně zoo...

foto: archiv zoo Zlín.jpg

Zlín - Při příležitosti pololetního vysvědčení nabízí zlínská zoo oblíbenou akci. Každý žák základní nebo střední školy, který předloží letošní pololetní vysvědčení v pokladně zoo, bude mít ve dnech 2. až 4. února 2018 (tzn. v pátek, v sobotu a v neděli) zajištěn volný vstup do zoo. Navíc získá hezký dárek.

Oslava pololetního vysvědčení ve zlínské zoo má dlouholetou tradici a pokaždé se setkává s velkým ohlasem návštěvníků. „V posledních letech nabízíme volný vstup za pololetní vysvědčení bez ohledu na studijní výsledky,“ uvedla Romana Bujáčková, vedoucí oddělení marketingu.

I v zimě je ZOO Zlín plná života a stojí za návštěvu. Většina zvířat totiž sníh vítá, s chutí se v něm válí a hraje si s ním. A to nejen rodilí otužilci, jako jsou třeba tygři ussurijští, pandy červené, lachtani, dželady, velbloudi, klokani nebo lamy vikuně, ale i teplomilní sloni, nosorožci, zebry, pštrosi nebo antilopy.

Příjemnou pohodu naopak nabízejí velké pavilony. V Zátoce rejnoků panuje „letních“ 27 stupňů, při krmení a hlazení rejnoků rádi odložíte teplé oblečení,“ uvedla Bujáčková. Na mrazivé počasí návštěvníci rychle zapomenou i v tropické hale Yucatan, v pavilonu slonů a žiraf. Teplá jídla a občerstvení zajistí restaurace Limpopo. K dispozici je také Chocolatérie nebo prodejna suvenýrů.

Pro návštěvu lze stále využít snížené zimní vstupné. Vstupenka pro dospělé činí 80 Kč, pro studenty a seniory 60 Kč, pro děti od 3 do 15 let 40 Kč. Děti do 3 let mají vstup do zoo po celý rok zdarma.

ZOO Zlín je otevřena každý den v roce. Do konce února je otevírací doba od 8.30 do 16.00 hod.

 

Nejnovější videoreportáže

Z facebooku

#SledujZlin

Aplikace Mobilní rozhlas

Chcete dostávat do svého mobilu či mailu upozornění na blížící se nebezpečí, odstávky, poruchy a výpadky energií, ankety, pozvánky na kulturní a sportovní akce?

Více informací o aplikaci

App Store Google Play

© 2024 Magistrát města Zlína
všechna práva vyhrazena

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

Podněty k webovým stránkám
Kontakt: webmaster@zlin.eu

logo EU

Nahoru